Master Kazanç Kur Unut Taktiği ve Avantajları

KUR UNUT SİSTEMİ NEDİR?

Benim de uyguladığım bu sistem gelirimin büyük bir kısmını oluşturan faydalı bir yöntemdir.Kur unut sisteminde başarılı olmanın ilk adımı sabırdır.Başarıya hemen ulaşamazsınız. Mesela ilk günlerde kazanç sağlayamazsınız lakin birkaç hafta sonra otomatik bir gelir kaynağı sağlayan sisteminiz olur.Sistemi internetten para kazanmayı tam zamanlı kazançlı bir hobi olarak yapmak isteyenlerin kullanmasını  tavsiye ederiz.
Affiliate marketing’de kur unut sistemini uygulayabilmeniz için website-blog kurmanız gerekiyor.Kurduğunuz siteyi birkaç haftada yada birkaç ayda (ürünün rekabetine göre) güncellemelisiniz yada seo taktikleri uygulamalısınız.Bir süre sonra sitenizden kazanmaya başlarsınız.Ayrıca bu kazanç bir gün yada birkaç hafta sürmez.Siteniz size  kazanç sağlamaya daima devam edecektir.

Bunu nasıl yapabilirsiniz kısaca bahsetmek gerekirse;

Master kazanç taktiklerini uygulayarak bir website/blog açmalısınız.Siteniz arama motorları tarafından kaydedilir.Daha sonra sitenize eklediğiniz içerikler çoğaldıkça arama motorlarının dikkatini çekmeye başlar.Bir süre sonra Google, Yahoo ve Bing gibi bir çok arama motorunun arama sonuçlarında siteniz çıkmaya başlar.Siteniz konuyla ilgilenenlerin dikkatini çeker ve her gün birçok kişinin sitenizi ziyaret ettiğini görürsünüz.Bu durum sizi mutlu edecektir..Google sitenizi ziyaret eden kişilerin sitenizde oluşturduğu istatistikleri kaydederek analiz eder.Daha sonra google gibi arama motorları sitenize daha fazla ziyaretçi göndermeye başlar.Burada size düşen görev ;ziyaretçi sayısı arttıkça sitenizi güncel tutmanız ve sitenize içerik girmeniz gerekir.Daha sonra google sitenize değer vermeye başlar.Bu değerle birlikte siteniz arama motorlarında üst sıralarda yer almaya başlar.Birkaç ay sonra sitenize ya da blogunuza her gün  binlerce kişinin ziyaret ettiğini görürsünüz.Hiçbir şekilde para ödemeden satış ortaklığını yaptığınız ürünü kendi sitenizde tanıtarak para kazanmaya başlarsınız.Ortalama 1-3 aylık bir süre çalışma sonucunda günlük 80-150tl kazanmanız mümkün olacaktır.

Günde ortalama varsayalım 100 kişi sitenize gelse ve bu ziyaretçilerin %1’ine satış yapsanız dahi günde 20-80tl arasında komisyon kazanacağınız anlamına gelmektedir.Aylık en az 750-1000tl arasında kazanç elde etmiş olacaksınız.Bu  kazancı artırmak da sizin elinizde.Siz daha çok ürün tanıtırsanız kazancınızda dolaylı olarak  artar.Kur unut Sistemi sermayesiz ve tamamen karlı bir sistemdir.Kur unut taktiği  ve site kurmak size kolay görünmeyebilir.Fakat setin yazarı website kurma uzmanıdır ve site kurmanın  ne kadar kolay olduğunu somut bir şekilde gösterecektir.

KUR UNUT TAKTİĞİ AVANTAJLARI

 • Bu sistemde hiç risk yoktur.Diğer sistemlerdeki gibi reklam ücreti ödeyip de kazanamama hatta zarar etme gibi bir probleminiz olmayacaktır.Site için domain almaktan başka harcama yapmanıza gerek yoktur.Hatta blogspot kurarak hiç para harcamadan Kur Unut taktiğini uygulayabilirsiniz.
 • Kur unut taktiğinde kazancınız sabitlenir ve her gün otomatik para kazanmaya devam edersiniz. (Diğer yöntemlerde reklamınız kesildiğinde kazancınızda kesilir.)
 • Kalıcı bir para kazanma stratejisidir.Size soyut bir örnek vereyim. internetten bir ürün satın aldığınızda yada ürün hakkında araştırma yaptıktan  sonra bir yazıya ulaşırsınız .Fakat yazının yazılma tarihine baktığınızda yıllar öncesinden yazılmış bir yazı olduğunu görürsünüz.Sizinde kurmuş olduğunuz site bu şekilde yıllar sonra bile kazandırmaya devam edecektir.

DEZAVANTAJLARI

 • Hızlı bir şekilde para kazanamazsınız.Yazımızın başında da bahsettik. Başarıya kısa sürede ulaşamazsınız.Biraz çaba göstermeniz gerekiyor.Ardından birkaç hafta sonra kazanmaya başlarsınız.
 • Sabırlı olmanız gerekir.
 • Çalışma gerektiren bir sistemdir.
 • Site ya da blog kurmayı bilmeniz gerekir.(Bu master kazanç setinde çok kolay bir şekilde  öğretiliyor.Zorluk çekmeyeceğinizi tahmin ediyoruz.)

Aslında  sizinde fark ettiğiniz gibi dezavantaj olarak yazılacak fazla bir şey yoktur.Sizin Kur Unut taktiği ile  kazanç elde edeceğinizi düşünüyoruz.Master kazanç setinin de üzerinde durduğu sistem Kur Unut sistemidir.Sizin seçeceğiniz stratejiler farklı olabilir.Bazılarımız sabırsızdır. Bazılarımız da ”Geç olsun ama güzel olsun.” düşüncesine sahiptir.Master Kazanç setinde farklı kazanç yöntemlerine de değinilmiştir. Site kurmayı birçok insan bilir fakat bu siteyi bir kazanç makinesine çevirmek tecrübe ve bilgi gerektirir.Master Kazanç Kullanıcıları da bu konuda daima bir kaç adım ileride olmaya devam edecektir.

SATIN AL VE İNDİR

 

Enter the text or HTML code here

4 comments

 1. Salih Cemre ÇALIŞKAN

  sisteminizi çok beğen eğitim paketini almaya karar verdim anlatımlarınız beni gerçekten tatmin etti. bir kaç sorum olacak size. kaç haftada kaç ayda şu kadar para kazanırım tarzı saçma sapan sorular sormayacağım. okuyup yanıtlarsanız çok memnun olurum. açıklama yaptığınız eğitim setinde …tam zamanlı kazançlı bir hobi olarak yapmak isteyenlerin kullanmasını tavsiye ederim şeklinde bir cümle yazmışsınız neden hobi olarak tavsiye ediyorsunuz ? bunu merak ettim?

  • Salih bey öncelikle yorumunuz için teşekkür derim.Hobi olarak ta tavsiye etmemin nedeni benim kendi işim var ve bu işleri merak ettiğim için ve zamanımın bol oması nedeniyle boş zamanımı değerlendirmek istedim.Çoğu yazımda da anlattığım gibi hemen hemen her yöntemi denedim son olarak satış ortaklığına el attım.Zaman ilerledikçe ve tecrübe kazandıkça işin özü sistemi oturttuktan sonra bu iş bana hobi gibi gelmeye başladı.Aslında bu tamamen benim fikrim siz hobi olarak görmeyebilirsiniz 😀 Bol kazançlar.

 2. Merhabalar admin siteye üye olmak istiyorum nasıl olabilirim

 3. İyi günler dilerim.Facebook sayfamızı takip ederek yeni makalelerimizden haberdar olabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir