Gizlilik Politikası

masterkazanc.info sitesinde yer alan tüm kullanıcı bilgileri ( mail adresleri, telefon numaraları, ev-iş adresleri vb) tarafımızca saklanmakta olup ve bu bilgilerin ulaşımına izin verilmemektedir.

Web Sitesi tarafından oluşturulan, metin, video ve görsel içeriklerin tamamının hakları masterkazanc.info sitesine aittir. Kullanıcılar bu içerikleri, belirtilen paylaşım alanları dışında izinsiz bir şekilde asla paylaşamaz. Paylaşılan tüm içerikler detaylı bir hazırlık ve analiz sonucunda, özgün olduğuna karar verildikten sonra paylaşılır. Paylaşım yapılan içeriklerin telif haklarına uymadığı tespit edildiğinde en kısa zamanda güncellemeler yapılmaktadır.

Site içerisinde yer alan içeriklere herkes yorum yapabilmektedir. Yorum atmak isteyen ziyaretçilerin, zorunlu alanları doldurmaları yeterlidir. Bu yorumlar içerisinde cinsel içerikli kelimelere, argo sözlere, hakaretlere, reklamlara ve çerez cookie’ lere yer verilmemektedir.

Sosyal medya sayfasına üye olarak kullanıcıların, yeni yayınlardan, makale yada içeriklerden erken haberdar olmaları sağlanmaktadır.

Mail bültenine abone olan kullanıcıların mail adresleri ve kişisel bilgileri saklı tutulup, yeni içeriklerin mail adreslerine gönderimi yapılarak haberdar olmaları sağlanmaktadır.

Özel sorularınız, düzeltmek istediğiniz konular, hizmetlerden faydalanabilmek yada sunacağınız teklifleri iletişim sayfasından bizlere ulaşarak bildirebilirsiniz.

Enter the text or HTML code here