GetMyAds nedir? 2017 Yılında İnternetten Para Kazanmak Nasıl Olacak?

2016 yılını geride bıraktık ve 2017 yılında internetten para kazanma işi ne durumda olacak biraz bahsedeyim.

Öncelikle yeni çıkan bir sistem olan GetMyAds  anlatmak istiyorum. GetMyAds kazandırıyor mu? GetMyAds dolandırıcımı? GetMyAds’de kazananlar var mı? GetMyAds’ mi yoksa satış ortaklığımı?GetMyAds Nedir?

getmyads

2011 yılında kurulmuş bir reklam şirketidir.Dünya çapında reklam verilebilecek şirket ve siteleri müşterileri ile buluşturarak ismini ve sistemini kanıtlayarak reklam platformlarına büyük ses getirmiştir.Kurulduktan 4 yıl boyunca sadece premium müştetileri ile satış ortaklığı yaparken 2015 te  sistemine katılan tüm kullanıcılara satış ortaklığı aktif etmiştir. 2016 tarihinde ise size aşağıda tanıtacağım sistemi herkese açarak internetten para kazanmak isteyenlere yüksek gelirler elde etme imkanı sundu. Üstelik bu sistemi uygulamak için hiç bir internet bilginizin olmasına gerek yok.

GetMyAds Sistemi  Nasıl Çalışıyor?

 

Getmyads paket sistemi ile çalışmaktadır.Bir reklam paketi 1 jeton olarak tarif edilir. 1 jeton 50$ dır ve minimum 1 jeton ile sisteme dahil olabilirsiniz. 1 jeton 600 gün sonra sona ermektedir. 600 gün boyunca mevcut bulunan paketinizin günlük getirisi %1 dir.Yani 1 jeton ile sisteme dahil olan 600 gün sonra 300$ kazanır. 1 jeton yani 50$ ile sisteme girenler 100 gün sonra 50$ yani yatırmış oldukları ana parayı kazanırlar geride kalan 200 ise tamamen kardır.Ayrıca kazandığınız komisyonların yarısı ile her 50$ biriktiğinde yeni jeton almak zorundasınız.Bu işlem sayesinde getmtads’den sürekli bir kazanç sağlamış oluyorsunuz.

Bazı Arkadaşlarımın Kazanç Tabloları:

getmyads-kazanc-kaniti


getmyads-kazanc-kaniti-2


getmyads-kazanc-kaniti


getmyads-kazandiriyormu

getmyads-kayit-ol

Satış Ortaklığının 2017 Deki Durumu Nasıl Olacak?

İnrternet reklamcılığı olsun online alışveriş olsun her gecen yıl artmakta.Kolay alışveriş imkanı ve çok sayıda ürünü kısa sürede inceleyebilmek ve bu ürünler hakkındaki yorumlara ulaşabilmek tüketicinin çok işine gelmektedir.Geçtiğimiz yıllarda insanlar interneten alışveriş yapmanın güvensiz olduğu kanısındaydı.Ama günümüzde bu düşünceden hemen hemen herkes sıyrılmış ve internetten alışveriş yapmayan insan kalmamış durumdadır.Bu durumu tüketicilerden çok üreticilerde yakinen takip etmekte ve ürünleri için website kurdurup online alışveriş imkanını sunmaktadırlar.

Bir diğer konu ise satış ortakları da artık bu işten ciddi paralar kazanmakta ve kendi kategorisinde garanti kazanç getiren bir iş türü olmuş durumda. Artık bu işe bir kaç saatini ayıranlar tam zamanlı çalışarak ve sadece satış ortaklığına yönelerek gelirini sağlamaktadırlar.

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte insanlar gezerken yatarken yada istediği her noktadan akıllı telefonlar sayesinde internet erişimi sağlayabilmekte ve alışverişlerini yapabilmektedirler.Bu durum herkes açısından olumlu sonuçlar getirmiştir.Ürün sahiplerinin ve satış ortaklarının çok kazanç sağlamasına ve dilediği ürüne ulaşabildikleri içinde tüketicilerin işine gelmiştir.Gün geçtikçe yeni satış ortaklık ağları açılmakta ve içerilerinde binlerce ürüne yer verilmektedir.

Satış ortaklığı (affiliate marketing) dünya genelinde devasal bir yaygınlığa ulaşmış durumda. Ürünlerin pazarlanmasına yardımcı olup belli oranda komisyon alarak para kazanan satış ortaklarının sayısı da bir o kadar fazla. Haliyle yıllar geçtikçe bu işten para kazanların sayısı oldukça artıyor sizde onlardan biri olabilirsiniz.

 

Satış Ortaklığımı Yoksa GetMyAds’mi?

Öncelikle şunu belirtmek isterim getmyads ninde satış ortaklığını yapabilirsiniz.Bu yüzden soruya cevap bile vermiyorum.Getmyads yi cazip kılan çok çabuk ve fazla para kazandırmasıdır.Yukarıdaki kazanç tablolarının sahipleri ortalama 50 jetonla işe başlamış kişiler.Ayrıca sisteme üye olan herkes benim gibi kazandığı paraları hemen çekmektense tekrar paket alımını tercih ediyor.Bu şekilde günlük kazancımızı artırmış oluyoruz.Satış ortaklığı asla bitmeyecek bir kazanç sistemi olduğu için yeni sistemler gün geçtikçe artmayada devam edecek.Ayrıca şunuda belirtiyim Master kazanç ın size anlattığı yöntem ile satış ortaklığından para kazanmak miladı asla dolmayacak bir metottur.Getmyads yide deneyebilirsiniz ama Master kazanç eğitim setini bu siteden satın alan arkadaşlarbenim hazırlamış olduğum eğitim setine ücretsiz sahip olabilirler.Bu nedenlerden ötürü kesinlikle satış ortaklığı ve kesinlikle Master Kazanç diyorum.Herkese bol kazançlar.

 

Enter the text or HTML code here

5 comments

  1. Sistem güzel paralar kazandırıyor gibi.Bu sistemi Aslan Sarımı buldu ve paket alımı minimum ne kadar oluyor.

  2. Getmyads ara vermişti, arkadaşlar faaliyete basladimi ya da nezaman başlayacak?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir