Epitelyum Nedir ?

epitelyum nedir

Bu yazımızda Epitelyum hakkında detaylı bir inceleme yapacağız. Epitelyum nedir  ve nasıl para kazanılır ? Epitelyum gerçekten güvenilir bir sistem midir ? Epitelyum yasal mıdır ? Tüm bu sorular dahil sistemin çalışma prensiplerine kadar ineceğimiz bu yazımızda siz değerli yatırımcılar için Epitelyumu derinlemesine inceliyoruz.

Epitelyum Group ya da Epitelyum İnternet Reklamcılığı bir Türk firması olup ilk olarak 18 Aralık 2016 tarihinde web sitesi olarak kurulmuş ve aktif olmuştur. İnternet Reklamcılığı ünvanını alıp , limited şirketi olduğu tarih ise 09.01.2017 olarak kayıtlarda yerini almıştır.
Epitelyum İnternet Reklamcılığı profesyonelliği baz alarak profesyonel bir reklam ağı oluşturmuştur. Dünya üzerindeki benzer network marketing firmalarına istinaden tamamen Türk yapımı olup adres olarak Bayraklı/İZMİR adresinde bulunmaktadır. İletişim numarası dahil açık adresi bulunan Epitelyum tamamen  yasal olup , yasal olduğuna dair belge ve dökümanlar kendi sitesi içerisinde bizlere sunulmuştur.

Epitelyum İle Nasıl Para Kazanılır ?

epitelyum ile para kazanma

Epitelyum Group internet üzerinden reklam alanı satın alarak ve bu reklam alanlarından gelen geliri kullanıp belli oranlarda kullanıcılara dağıtan ve bu sayede gelir elde eden bir kuruluştur. Sisteme dahil olmak için kişisel olarak hesap açıldıktan sonra paket alımı yapılması gerekir. Peki paket ücretleri ne kadardır ? Her bir paket size ne kadarlık bir kazanç sağlar ?

Alacak olduğunuz paketler size günlük paket fiyatının  %1 ‘i olarak geri döner. Paket fiyatları sabit olup her bir paket için 150 Tl ödemeniz gerekmektedir ki bu durumda hesabınıza günlük 1,5 Tl miktarında para düzenli olarak yatacaktır. Bir paketle başladığınız sistemde 100 günün ardından vermiş olduğunuz para miktarını amorti edecek ve kara geçmeye başlayacaksınız.

Sisteme 15.000 Tl ile girdiğinizi düşünecek olursak günde hesabınıza 150 Tl para düzenli olarak yatacak ve siz sisteme 100 paket ile dahil olmuş olacaksınız. Hergün tarafınıza yatan paraya 1 paket alabilirsiniz ve artan paket sayılarınızla günlük gelirinizi daha yüksek rakamlara ulaştırabilirsiniz. Bu tamamen sizin insiyatifinizde olup , orta vade de beklemeyi seçerek uzun vadede günlük çok yüksek miktarlara çıkabilir ya da kısa vade de kendinizi amorti etmeyi seçerek uzun vade de daha az kar elde ederek kazancınızın tadını çıkartabilirsiniz.

Epitelyum İnternet Reklamcılığının bizlere sunduğu temel dinamikler ;

  • Düşüm bütçeli yatırım imkanına sahipsiniz
  • Düzenli geri ödeme sistemi ile sorun yaşamadan ödemelerinizi alacaksınız
  • Kolay kullanılabilir arayüzü ile sistemi zorlanmadan kullanabileceksiniz
  • Ücretsiz kayıt olabilecek ve bu sayede sistemi inceleme fırsatına kavuşacaksınız.

Peki Epitelyum şirketinin tarafımıza sunduğu bir hediye ya da promosyon etkinliği bulunmakta mıdır ? Epitelyum Group biz değerli kullanıcıları için birbirinden değerli hediye paketleri hazırlamıştır.

Sisteme dahil olduğunuz anda ‘Acemi Reklamcı’  olarak başlayacaksınız ki bu durum ekibinizde kimsenin bulunmadığı ya da 200 Reklamcıdan daha az sayıda kişinin ekibinizde bulunduğu durumdur. Acemi Reklamcı iseniz  tarafınıza herhangi bir hediye paketi sunulmamaktadır.

Ekibinizde 200 reklamcı sayısına ulaşıldığında artık ‘Reklam Ağı Kurucusu’ olarak nitelendirilirsiniz ve 1.000 Tl hediye kazanırsınız. Reklam Ağı Kurucusu ekibinizde ki kişi sayısı 400’den az ve 200 dahil daha fazla reklamcı olduğunda geçerlidir.

Ekibiniz 400 reklamcı sayısına ulaştığında ise ‘Reklam Ağı Üreticisi’ olarak adlandırılırsınız ve bu seviyede şirket tarafınıza  5.000 Tl hediye paketi verir. Reklam ağı üreticisi reklamcı sayısı 600’den az ve 400 dahil fazla reklamcı olduğunda geçerlidir.

Ekibiniz 600 reklamcı sayısına ulaştığında ise ‘Reklam Ekibi Lideri’ olarak adlandırılırsınız ve bu seviyede şirket tarafınıza 10.000 Tl hediye paketi verir. Reklam Ekibi Lideri reklamcı sayısı 800’den az ve 600 dahil daha fazla reklamcı olduğunda geçerlidir.

Ekibiniz 800 reklamcı sayısına ulaştığında ise artık ‘Elmas Takımı’ adını alırsınız ve bu seviyede şirket tarafınıza bir adet araba tahsil etmektedir. Elmas Takımı reklamcı sayısı 1000’den az ve 800 dahil daha fazla reklamcı olduğunda geçerlidir.

Ekibiniz 1000 reklamcı sayısına ulaştığında ise ‘Sertifikalı Reklamcı’ adını alırsınız ve bu noktada artık hem sertifika kazanır hem de yine şirket tarafından araba ile ödüllendirilirsiniz.

Epitelyum Ekip ve Ekip Kazançları

epitelyum ekip sistemi nedir - nasil isler

Diğer network marketing sistemlerinde de olduğu gibi Epitelyum Group ekip sistemini önemsemiş ve ekip kuranlara ödül niteliğinde bir extra kazanç hakkı sağlamıştır. Ekip sistemi daha hızlı kazanma ve büyümek adına mühim bir durum olup herkes için olmazsa olmaz bir durumdur.

Peki Ekip Sisteminde nasıl bir sistem söz konusudur ?

Ekip Lideri olarak sizin ekibinize gelecek Reklamcılardan almış oldukları paketlerin %10’luk miktarı kadar parayı siz de kazanırsınız.Bu kişiler sizin 1. derece ekibiniz olmaktadırlar. Onların ekiplerine gelecek kişiler ise 2. derece olup , bu şekilde alta doğru derece isimleri de birer birer artmaktadır.Epitelyum Group sisteminde ise 6 derece bulunup her bir derece için bir açılma sınırı bulunmaktadır.

  • 1. Derece ekip üyeleri aldıkları paket ve kazançlardan size %10’luk bir kazanç sağlar.
  • 2. Derece ekip üyeleri aldıkları paket ve kazançlardan size %10’luk bir kazanç sağlar.
  • 3. Derece ekip üyeleri aldıkları paket ve kazançlardan size %2’lik bir kazanç sağlar fakat bu hattın aktif olabilmesi için 100 pakete ulaşmış olmanız gerekmektedir.
  • 4. Derece ekip üyeleri aldıkları paket ve kazançlardan size %2’lik bir kazanç sağlar fakat bu hattın aktif olabilmesi için 300 pakete ulaşmış olmanız gerekmektedir.
  • 5. Derece ekip üyeleri aldıkları paket ve kazançlardan size %2’lik bir kazanç sağlar fakat bu hattın aktif olabilmesi için 500 pakete ulaşmış olmanız gerekmektedir.
  • 6. Derece ekip üyeleri aldıkları paket ve kazançlardan size %2’lik bir kazanç sağlar fakat bu hattın aktif olabilmesi için 1000 pakete ulaşmış olmanız gerekmektedir.

Epitelyum Para Çekimi :

Epitelyum İnternet Reklamcılığı para çekme konusunda tarafınızca verilecek banka hesabına parayı göndermektedir ve bu işlem birkaç gün içerisinde hızla sonuçlanmaktadır. Diğer network marketing firmalarına istinaden Epitelyuma özel bir kart çıkartmak zorunda değilsiniz.

Para çekimi için alt limit olan 50 Tl olan tutarı ve ya daha üstüne çekim isteği verebilirsiniz. Farklı ödeme seçeneklerinin önümüzdeki zaman diliminde aktif olacak olması ise sistem adına pozitif bir katkı sağlamaktadır. Ekibinizden gelecek olan paraları da aktif olarak çekebileceğiniz gibi bu paralar ile paket satın alıp bu şekilde değerlendirebilirsiniz.

Epitelyum İnternet Reklamcılığı Sonuç :

Epitelyum İnternet Reklamcılığı  bugün itibariyle 4 Aktif Proje , yaklaşık  30.000 reklamcı ve yaklaşık 20.000 çözüm ortağı ile yoluna emin adımlarla ilerlemektedir. Bir türk firması olması ve her türlü iletişim bilgilerinin açık olarak verilmesi bu işe olan güven duygusunu en üst seviyede tutmaktadır. Yeni bir sistem olup yoluna emin adımlarla ve hızla devam etmektedir.Yakın zamanda çok büyük kitlelere ulaşması ve bizlere kazanç sağlaması muhtemelden daha öte bir durumdur. Bu sistemle daha önce yaşanan Network Marketing dolandırıcılıklarından vb. durumlardan uzak bir yatırım yapabilirsiniz.Her türlü sorularınız için mustafaa645475@gmail.com adresine mail atabilirsiniz. Sisteme kayıt olmak ve bu büyük ekibin bir parçası olmak için kayıt ol linkimize tıklayarak sisteme dahil olabilirsiniz. Daha güçlü bir ekip anlayışı ve arkadaşlık düsturuyla hareket etmekteyiz. Daha önce birçok network marketing sistemi tanıyan ve birçok kez dolandırılma ya da sistemin kapanması gibi örneklere şahit olan bizlerin korkusuzca altına imzamızı atabileceğimiz Epitelyum sisteminde hepinize bol kazançlar diliyoruz.

epitelyum kayit ol

SİSTEME KAYITLAR KAPANMIŞTIR

Enter the text or HTML code here

Check Also

internet milyoneri rehberi

İnternet Milyoneri Rehberi

Bu makalede sizlere İnternet Milyoneri Rehberi eğitim setini tüm ayrıntıları ile sunmak istiyorum. Bir çok ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir